Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Онлайн англійська для дітей

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Онлайн-курси англійської для дітей

Мрієте про краще майбутнє для вашої дитини, хочете, щоб йому відкривалися нові перспективи і горизонти? Тоді без знання англійської не обійтися. Сьогодні його починають вчити з ранніх років, і це правильно. Але важливо організувати навчання так, щоб дитині було цікаво і комфортно. У цьому допоможе наша онлайн школа англійської для дітей. Ми організували навчальний процес таким чином, щоб малюки могли осягати нові знання в комфортній для них обстановці. Наші вчителі викладають англійську для дітей онлайн в зручній ігровій формі.

Кому підійде наш онлайн курс англійської для дітей

Дана послуга розрахована на дітей різного віку: дошкільнят, школярів, старшокласників, випускників. Записатися на англійську онлайн для дітей варто, якщо:

  • ви хочете, щоб малюк почав вчити іноземні мови з ранніх років;
  • дитина готується йти в школу;
  • у нього є прогалини з вивченням англійської в школі;
  • ви хочете перевести дитину в ліцей або інший заклад з поглиблених вивченням мов, і потрібно «підтягнути знання»;
  • дитина готується до вступу до ВНЗ.

Наші курси англійської для дітей онлайн допоможуть відкрити перед дитиною більше можливостей. По-перше, йому стане набагато комфортніше і легше добиватися успіхів у навчанні. По-друге, він зможе цікавіше проводити вільний час: читати книги, журнали, дивитися фільми і мультики, проходити відеоігри в оригіналі. Його словниковий запас поповниться вже після першого уроку. До речі, ви можете протестувати у нас англійська для дітей онлайн безкоштовно, записавши дитини на пробний урок.

Як проходять заняття

В нашій школі кожен онлайн урок англійської для дітей - це захоплююча пригода. Ми знаємо, що малюки непосидючі і швидко втомлюються від великого потоку інформації. Тому розробили цікаву програму навчання, щоб їм на заняттях не було нудно. У неї включені інтерактивні ігри для вивчення англійської для дітей онлайн та інші активності. Завдяки цьому дитина буде максимально залучений в процес.

На заняттях в нашій школі діти отримують максимум знань в зручній для них формі. Ми вивчаємо граматику і нові слова, проводимо розмовні практики, в тому числі і з носіями мови. Все це робить онлайн уроки англійської для дітей максимально ефективними. Причому дитині навіть не потрібно нікуди їздити!

5 причин вчити у нас онлайн англійська для дітей

  • Цікава програма - на заняттях дитині ніколи не буде нудно.
  • Зрозумілий формат подачі матеріалу - уроки англійської мови для дітей онлайн проводяться в ігровій формі, тому засвоїти інформацію максимально просто.
  • Досвідчені викладачі - у всіх них є необхідну освіту і міжнародні сертифікати. Також у нас працюють носії мови.
  • Комфорт навчання - не потрібно витрачати час на дорогу до школи і думати, хто в цей раз везе дитину на заняття. Ми викладаємо англійську дітям онлайн, тому ваш малюк може займатися де завгодно - вдома, в гостях у бабусі і навіть на відпочинку.
  • Доступна ціна - оплата курсів для дитини не вдарить по вашому бюджету, а результат перевершить всі очікування.

Як записатися на англійську мову для дітей онлайн

Перш ніж почати вчити вашої дитини, ми хочемо знати його рівень володіння мовою. Це потрібно для того, щоб вибрати для нього відповідну програму навчання. Тому спочатку потрібно пройти наш безкоштовний текст - зробити це теж можна в онлайн-режимі. Після цього ми виберемо для нього відповідну програму навчання, озвучимо вартість. Також наша онлайн школа англійської мови для дітей дає можливість безкоштовно протестувати послуги на пробному занятті. Пройдіть його разом з дитиною прямо зараз!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.