Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Індивідуальні заняття

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Індивідуальні заняття з англійської мови

Хочете покращити свої знання English? Пропонуємо індивідуальні заняття з англійської в нашій школі. Тут ви будете вчитися один-на-один з досвідченим викладачем, який допоможе швидше освоїти мову. Ця форма навчання підходить тим, хто зацікавлений отримати глибокі і системні знання, вивести їх на новий рівень. Якщо це про вас - запишіться до нас на індивідуальні уроки англійської в Києві! Уже після перших занять ви отримаєте помітний результат.

Кому підійдуть індивідуальні заняття з англійської

Ця форма навчання розрахована на тих студентів, яким не підходить груповий або парний формат. Якщо ви інтроверт, значить індивідуальні уроки англійської точно для вас. На них ви зможете повністю розкритися, довіритися викладачеві і плідно працювати з ним в парі.

Записатися на індивідуальні заняття англійською мовою варто тим, хто:

  • соромиться займатися в групах через слабкий рівень мови;
  • не може ефективно засвоювати матеріал при групових заняттях - інші люди відволікають;
  • хоче вивчати мову більш поглиблено, за своєю програмою;
  • володіє просунутим рівнем знання і хоче його поліпшити - таким студентам на групових заняттях може бути нудно.

Ми пропонуємо індивідуальні заняття з англійської в Києві для учнів з будь-яким рівнем підготовки: від новачків до просунутих. Також у нас немає вікових обмежень. Ми пропонуємо індивідуальні заняття з англійської для дітей, підлітків, молоді, дорослих і навіть досить зрілих людей. Пройдіть наш безкоштовний тест, щоб ми розуміли ваш мовний рівень!

Як проходять уроки

Коли людина приходить до нас на заняття англійською індивідуально, для нього складається своя програма з урахуванням віку, рівня володіння, особистих побажань і інших чинників. До нього приставляють викладача, з яким студент обговорює графік і форму навчання, цілі і завдання.

Кожне індивідуальне заняття англійською в нашій школі проходить цікаво і захоплююче. Викладач продумує план уроку, включаючи туди інтерактивні вправи, опрацювання життєвих ситуацій, читання книг, перегляд фільмів і т д. Він повністю веде індивідуальні заняття англійською мовою, щоб учень занурився в мовне середовище. Також у нас на уроках багато розмовної практики. Учням з просунутим рівнем ми рекомендуємо індивідуальні заняття з носієм англійської мови, щоб краще розібратися в вимові, специфіці побудови фраз і т д.

Переваги навчання у нас

Якщо ви шукаєте ефективні курси англійської, індивідуальні заняття в нашій школі стануть відмінним рішенням, і ось чому:

  • Ви займаєтеся з досвідченим викладачем - в нашій школі працюють фахівці з міжнародними сертифікатами і носії мови.
  • Уроки проходять нудно і захоплююче - якщо ви будете регулярно відвідувати наші індивідуальні заняття, англійська мова з кожним разом буде даватися все краще.
  • Ви самі вибираєте зручний формат навчання - можна приходити в школу або проводити індивідуальні заняття з англійської по скайпу.
  • Навчання не вдарить по вашому бюджету - на індивідуальні заняття англійською мовою вартість доступна і виправдана.

Більш детальну інформацію можна отримати, зв'язавшись з нами зручним способом. Ми розповімо про всі деталям і відповімо на будь-які питання. Коли людина приходить до нас на англійську на індивідуальні заняття, ціна прораховується з урахуванням його рівня підготовки, віку та інших факторів. Також ви можете пройти перше заняття безкоштовно - в школі або онлайн.

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.