Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Англійський клуб

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Англійський клуб - курси розмовної англійської граючи!

Зізнайтеся, ви пробували вчити розмовну англійську онлайн безкоштовно - через різні додатки для смартфона? Напевно при цьому відзначали, що уроки йдуть добре, але в живому спілкуванні як і раніше є мовний бар'єр. Начебто все робите правильно - так чому ж немає результату? Справа в тому, що в подібних програмах використовуються шаблонні розмовні фрази англійською, а сценарії діалогів занадто прості. Їх недостатньо, щоб вільно спілкуватися в реальному житті.

Як же бути, як прокачати розмовну англійську? У цьому допоможе наша школа Едельвейс. У нас є розмовний клуб англійської мови, де ви зможете вивести свої знання на новий рівень в зручній і розважальній формі. Це кращий спосіб перемогти мовний бар'єр і навчитися вільно говорити в найкоротші терміни!

7 причин записатися на наші розмовні курси англійської в Києві

 1. Нескучний формат навчання - заняття проходять у вигляді цікавих вправ і розвиваючих ігор, також ми разом дивимося фільми і слухаємо музику англійською. А далі починається активне обговорення і гарячі дискусії.
 2. Ніяких шаблонних пропозицій - коли ви вивчаєте у нас розмовну англійську, фрази і діалоги для повсякденного спілкування тут зовсім не схожі на кліше зі шкільного підручника. Ми за навчання без штампів!
 3. Постійна практика - всі ми знаємо, що без використання знання швидко забуваються. Наші курси розмовної англійської допоможуть вам утримати рівень володіння мовами на колишньому рівні і навіть поліпшити його.
 4. Цікаве спілкування - ви не просто навчаєтеся, а отримуєте можливість знайти нових друзів, обговорювати цікаві теми, весело проводити час.
 5. Універсальність - у нас можна вивчати розмовну англійську з нуля, а також при будь-якому рівні володіння мовою.
 6. Робота з носієм мови - заняття в клубі веде викладач родом з Великобританії, чий англійський розмовний ідеальний.
 7. Зручна форма занять - ви можете приходить на зібрання клубу в нашу школу, або прокачувати розмовну англійську онлайн, займаючись вдома, в комфортній для себе обстановці.

Кому підійдуть наші курси розмовної англійської в Києві?

Заняття в клубі стануть у нагоді тим, хто:

 • робить перші кроки у вивченні іноземних мов;
 • страждає від мовного бар'єру при живому спілкуванні;
 • ламає голову над тим, як поліпшити розмовну англійську;
 • насилу будує фрази і плутає місцями слова;
 • зазнає труднощів з довгими пропозиціями і складними мовними зворотами;
 • говорить англійською шаблонними фразами з підручника;
 • погано сприймає іноземну мову на слух.

Все це - не проблема, адже в нашій школі знають, як швидко вивчити розмовну англійську! Уже після перших кількох занять в клубі ви зможете:

 • прокачати навички спілкування іноземною мовою;
 • позбутися від мовного бар'єру;
 • розширити словниковий запас;
 • навчити правильно будувати речення і мовні звороти;
 • краще зрозуміти граматику;
 • легко сприймати англійську мову на слух;
 • говорити на англійському не штампами, а від душі.

Не треба боятися, що ваших знань недостатньо для клубу - тут знайдеться місце для всіх. Ми вивчаємо розмовну англійську для початківців, людей із середнім, високим і просунутим рівнем. Щоб зрозуміти, яка група вам підходить, пройдіть безкоштовний тест на нашому сайті!

У нас в клубі є студенти будь-якого віку - ми вчимо розмовну англійську для дітей, підлітків, людей у ​​віці 20-30, 30-40 років і старше. Ми проти вікових обмежень і вважаємо, що можливість вільного спілкування повинна бути у кожного. Зв'яжіться з нами, щоб почати вивчати розмовну англійську в Києві!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.