Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Онлайн-тестування

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Онлайн-тестування - дізнайтеся свій рівень володіння англійською мовою!

Коли людина вирішує піти на курси англійської, важливо правильно вибрати програму навчання. Це може бути початковий, середній, високий або просунутий рівень - все залежить від бази, з якої учень приходить до школи. І для того, щоб правильно вибрати програму, потрібно оцінити рівень володіння мовою. У цьому допоможе наш онлайн тестування з англійської. Для цього не потрібно нікуди їхати і досить лише кілька хвилин вашого часу. Спробуйте прямо зараз!

Навіщо потрібно тестування онлайн з англійської

Здати тест рекомендується тим людям, які не знають, наскільки володіють мовою. Це допоможе визначитися з вибором програми навчання. Тому якщо ви вирішили вчити у нас англійська, тестування онлайн дозволить зрозуміти, на якому рівні ви його знаєте зараз. Тест підходить людями різного віку. Він продуманий таким чином, що випробуваний спочатку відповідає на прості запитання, а потім поступово переходить до складних.

Як проходить онлайн тестування з англійської мови

Щоб почати процес, потрібно клікнути на кнопку і заповнити спеціальну форму. Ви вказуєте в ній своє ім'я та прізвище, вік, контактні дані. Потім запускається тест, в ході якого ви будете відповідати на питання. Онлайн тестування англійської мови розбите на кілька рівнів:

  • початковий Elementary;
  • ранній середній Pre Intermediate;
  • середній Intermediate;
  • високий Upper Intermediate.

На кожному з цих рівнів вас чекає 15 завдань. Кожне з них за шкалою від 0 до 10 балів. Щоб пройти рівень, потрібно набрати на ньому від 120 балів і вище. Коли онлайн тестування на визначення рівня англійської мови завершено, його результати відправляються нам на пошту. Наш викладач вивчає їх, визначає відповідний рівень, коментує. Потім відправляє цю інформацію вам на е-мейл.

Переваги тестування (англійська мова) онлайн

  • Не потрібно нікуди їхати - ви економите час і гроші на дорогу і можете пройти перевірку знань в комфортній обстановці.
  • Об'єктивна оцінка - якщо ви хочете зрозуміти, наскільки знаєте англійську, онлайн тестування допоможе визначити рівень володіння мовою.
  • Інтерактивна форма - не потрібно нічого набирати вручну, тест доступний зі смартфона або ПК.
  • Легкий старт навчання - ті, хто пройшов тестування (англійська) онлайн, можуть відразу ж пройти безкоштовний перший урок.

Плюси тестування у нас

На сайті нашої школи доступний тест, який ви можете пройти після заповнення спеціальної форми. Ми склали його таким чином, щоб безпомилково визначити ваш рівень володіння мовою. По закінченню тесту з вами зв'яжеться наш викладач, розповість про результати, запропонує оптимальну програму навчання, при необхідності - розробить індивідуальний план. При цьому у нас ви проходите тестування англійської мови онлайн безкоштовно, як і пробне заняття.

Вагові переваги нашого тесту - зручна форма постановки питанням і логічна зрозуміла структура. Завдяки цьому можна точно визначити, на якому рівні ви володієте мовою, і яка програма навчання вам підходить заповніть спеціальну форму, щоб пройти тестування з англійської мови онлайн прямо зараз!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.