Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Німецька мова

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови
 

Курси німецької мови

Знання іноземних мов ще нікому не завадило. І другим по досліджуваної після англійської сьогодні вважається німецький. Ця мова лише на перший погляд здається складним. Насправді ж, його легко можна освоїти, якщо вибрати хорошу школу. Ми пропонуємо курси німецької мови в Києві, після яких ви можете на ньому вільно говорити, читати і писати. У нас цікава програма, досвідчені викладачі та доступні ціни!

Кому знадобляться курси німецької мови

Пройти навчання цій мові варто, якщо ви:

  • зібралися переїхати до Німеччини;
  • вчіться у ВНЗ на романо-германському факультеті;
  • спілкуєтеся з німцями по роботі;
  • хочете зробити кар'єру в німецькій компанії;
  • часто подорожуєте в Німеччину.

У нашій школі немає вікових та інших обмежень. Тут навчають дітей і дорослих, з будь-яким рівнем володіння мовою.

Які програми у нас доступні

Для тих, хто вирішив вчити у нас німецьку мову, курси розбиті на декілька рівнів:

  • А1 - найперша щабель, базовий рівень. На ці уроки німецької мови для початківців можна приходити без мовних навичок. На заняттях студенти вивчають прості слова і фрази, вчаться будувати речення, освоюють ази граматики, читання і письма.
  • А2 - ранній середній рівень, підходить тим, у кого є базові знання. На цьому ступені учні розширюють свій словниковий запас, освоюють більш складні діалоги, читають і пишуть тексти. Ті, хто пройшов ці курси німецької, можуть вільно спілкуватися в магазинах, на вулицях, в ресторанах, транспорті і т д.
  • В1 - середній рівень. Навчання на ньому дозволяє грамотно будувати складні пропозиції, читати і складати інформаційні тексти, вести аргументовані діалоги не лише на побутовому рівні, але і про музику, мистецтво і т д.
  • В2 - вище середнього. Цей рівень дозволяє легко і вільно спілкуватися з носіями мови, розуміти тексти різної складності, дивитися фільми в оригіналі.
  • С1 - просунутий рівень, на якому студенти отримують глибокі прості знання в області граматики, лексики, фонетики і т д. Після нього можна з упевненістю сказати, що ви пройшли повний курс німецької мови.

Щоб зрозуміти, яка з програм вам підійде, потрібно пройти тест. Він безкоштовний і доступний онлайн. Це допоможе вам зрозуміти, які курси німецької в Києві вибрати.

Переваги навчання у нас

Наша школа зручна тим, що тут кожен студент вибирає для себе зручний формат навчання. Це можуть бути уроки німецької в парі, групі або індивідуально. Можна відвідувати заняття в одній із філій школи на Троєщині або на Позняках, або ж навчатися вдома онлайн. Якість подачі матеріалу від цього не змінюється.

Одним з важливих плюсів навчання у нас є професійний викладацький склад. В нашій команді працюють досвідчені фахівці з міжнародними дипломами, серед них є носії мови. Вони люблять свою роботу і студентів і прагнуть передати їм свої знання в максимально доступною та зручною формою.

Наші уроки німецької мови складені так, щоб жоден студент не нудьгував, і всі були залучені в процес. Для цього ми проводимо активні ігри, вправи, дивимося разом фільми, слухаємо музику, читаємо книги і т д. Тому після кожного заняття рівень знань учня поповнюється. А ті, хто пройшов у нас навчання німецької мови, в подальшому вільно спілкуються нею, читають і пишуть тексти.

Якщо ви хочете спробувати, але сумніваєтеся, пройдіть наші безкоштовні курси німецької мови. Це один урок, після якого ви можете отримати нові знання і зрозуміти, чи підходить вам навчання в нашій школі.

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.