Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Intermediate - середній рівень

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Курс англійської мови Intermediate - середній рівень

Ви раніше вивчали англійську мову, але відчуваєте, що цих знань недостатньо? Можливо, вам не вистачає слів, щоб сформулювати думку, чи побудова фраз поки «кульгає». У таких випадках варто пройти курси англійської мови Intermediate. Це середній рівень, освоївши який, ви станете набагато вільніше читати, писати і говорити англійською.

Кому підійде ця програма

Даний курс розрахований на тих, хто вже володіє мовою на базовому або нижньому середньому рівні. Це люди, у яких є певні мовні навички, але їх не вистачає для більш впевненого спілкування, читання і т д. Записатися на курси варто, якщо ви хочете:

 • розширити свій словниковий запас;
 • поліпшити сприйняття англійської мови на слух;
 • детальніше розібратися в граматиці;
 • почати читати англійські тексти без постійного підглядання в словник;
 • навчитися правильно вимовляти слова і фрази;
 • почати вільніше формулювати свої думки англійською;
 • побороти мовний бар'єр.

Ідеальний варіант - це коли людина тільки що закінчив навчання за програмою Pre-Intermediate, і відразу ж йде на курси англійської мови рівень Intermediate. Таке навчання буде максимально ефективним. Але в нашій школі двері відкриті і для тих, хто давно не практикувався в англійському. Зокрема, якщо ви вже проходили навчання на середньому рівні, але давно, то знання потрібно буде оновити.

Заняття в нашій школі доступні для студентів різного віку - вони можуть навчатися в групах, парами, індивідуально. Також ви можете самі вибрати формат уроків - оффлайн або онлайн.

Переваги навчання у нас

Основний підхід, якого дотримуються в нашій школі - заняття повинні бути цікавими і ефективними. Студенти, які проходять навчання у нас, отримують:

 • підтримку досвідчених викладачів - уроки тут ведуть фахівці з міжнародними сертифікатами і носії мови;
 • зручну подачу матеріалу - ми проводимо заняття в ігровій формі, разом дивимося фільми, слухаємо музику, читаємо книги і журнали;
 • комфортний формат навчання - ви самі вибираєте, де і як вчитися: будинки онлайн або в школі, вдень або ввечері, по буднях або вихідним;
 • помітний результат - після курсу навчання ваш словниковий запас становитиме 300 англійських слів, і ви зможете вільно спілкуватися, читати і писати.

Intermediate - курси англійської мови, які підходять широкому колу студентів, які звертаються до нас. Але щоб точно переконатися, що вони вам підходять, рекомендуємо пройти тест. Це абсолютно безкоштовно і доступно онлайн на сайті. Також ви можете пройти пробне безкоштовне заняття - запишіться прямо зараз!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.