Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Заняття в групах

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

 Ефективне вивчення іноземної мови в групі

Ви пробували «прокачувати» англійську мову вдома, за книжками і різними програмами? Напевно так. І швидше за все, помічали, що це не дає очікуваного результату. Тоді вам варто спробувати групові заняття з англійської в нашій школі Edelweiss-Lessons. Ось побачите - процес навчання відразу піде веселіше і дасть швидкий відчутний ефект. Наші англійські групові заняття допоможуть вам отримати нові практичні навички, які знадобляться в реальному житті.

5 причин записатися на групові заняття з англійської

 1. Командний дух - давно доведено, що в колективі домогтися спільної мети зручніше і легше, ніж поодинці. На уроках група - згуртована команда, де кожен підтримує і допомагає один одному.
 2. Мотивація - дивлячись на успіхи інших учнів, ви будете прагнути добиватися більшого. Тому якщо потрібно швидко «прокачати» англійську мову, групові заняття - як раз те, що треба!
 3. Розмовна практика - на заняттях всі студенти вільно спілкуються між собою, з викладачем, з носіями мови. Це допомагає позбутися від мовного бар'єру.
 4. Миттєва робота над помилками - групові заняття з англійської мови хороші тим, що ви вчитеся не тільки над своїми, а й над чужими помилками.
 5. Доступність - на групові заняття з англійської ціна нижче, ніж на індивідуальні.

Кому підходить цей формат навчання?

Записатися в групу може кожен. В нашій школі проводяться англійські групові заняття для дітей і дорослих, з будь-яким рівнем володіння. Ви можете не знати ні слова на іноземній мові, або ж володіти ним на високому рівні. Наші двері відкриті для всіх. Ми плануємо групові заняття англійською мовою для дітей і дорослих з урахуванням віку, рівня, зручного часу та інших факторів. Нам важливо не просто сформувати групу, а зібрати команду однодумців.

Підійдуть групові заняття з англійської мови для:

 • школярів - молодших, середніх і старших класів;
 • дошкільнят;
 • абітурієнтів;
 • студентів;
 • потрібна для роботи, подорожей і т д.

При цьому учні можуть обирати зручний час і форму навчання.

Переваги навчання у нас

Наші школа пропонує ефективні групові заняття англійською мовою, після яких ваш багаж знань помітно поповниться. Основні плюси вчитися у нас:

 • професійні викладачі - з багаторічним досвідом і міжнародними сертифікатами;
 • комфортна форма навчання - ми пропонуємо групові заняття з англійської онлайн і в школі, в будь-який зручний для вас час;
 • ефективні методики навчання - ми вчимо мову на реальних прикладах життєвих ситуацій, в форматі захоплюючого спілкування, ігор та інших цікавих активностей;
 • доступна вартість групових занять з англійської - з нами вчити нову мову вигідно.

Хочете спробувати? Для нових учнів у нас доступні безкоштовні групові заняття з англійської по скайпу і в школі. Запишіться прямо зараз!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.