Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Підготовка до TOEFL

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Підготовка до TOEFL - швидко і ефективно

Міжнародний іспит TOEFL - це тест на знання англійської мови як нерідної. Однак не варто спокушатися, що його легко здати. На іспиті можуть попастися складні питання, до яких випробуваний буває просто не готовий. Адже багатьом цей тест важливий для подальшого навчання, роботи, еміграції та інших цілей. Не варто ризикувати - запишіться на наші курси англійської мови, підготовка до TOEFL тут проходить по ефективним сучасним методикам. Наші студенти успішно здають цей іспит і отримують високий бал.

Як проходить іспит

Тестування складається з 4 модулів:

  • Аудіювання - показує, як випробуваний сприймає мову на слух. Йому потрібно прослухати кілька діалогів і монологів, а потім відповісти на питання. Кожен з етапів цього модуля займає 10 хвилин.
  • Читання - на цьому етапі потрібно прочитати 3-4 тексту і відповісти на питання про них. Ці тексти можуть бути досить складними, для того, щоб їх зрозуміти, потрібен хороший англійську мову, підготовка до TOEFL не завадить. Тривалість модуля - по 20 хвилин на кожен етап, всього близько 60-80 хвилин.
  • Лист - випробуваному потрібно написати есе після прослуховування невеликої лекції та прочитання тексту. Тривалість - 20-25 хвилин.
  • Розмовна мова - потрібно відповісти на 6 запитань, використовуючи спеціальний мікрофон. На вигляд це завдання здається простим, але саме тут у більшості випробовуваних виникають проблеми. Щоб пройти цей модуль, потрібно впевнено знати англійську, підготовка до TOEFL повинна бути ґрунтовною.

В середньому іспит займає близько 3 годин. На кожному з етапів тестируемому ставлять оцінки, максимально можна набрати 120 балів. Щоб пройти тест і отримати сертифікат, потрібно набрати від 100 балів і вище. Якщо ви пройдете у нас курси англійської мови для підготовки до TOEFL, то зможете успішно скласти цей іспит.

Переваги підготовки у нас

  • Професійні викладачі - всі, хто працює в нашій школі, самі мають міжнародні сертифікати, які вони періодично оновлюють. Вони готові ділитися зі студентами досвідом і знаннями.
  • Проста подача матеріалу - один з важливих плюсів, який дають наші курси англійської мови, підготовка до TOEFL тут проходить на конкретних прикладах з життя. Тому наші студенти легко засвоюють інформацію.
  • Актуальні навчальні матеріали - у нас ви будете відпрацьовувати завдання на прикладах реальних тестів. Ми постійно моніторимо його питання і оновлюємо інформацію.
  • Можливість вибрати форму навчання - ви можете відвідувати заняття в школі на Позняках або Троєщині, або вчити англійську дистанційно, підготовка до TOEFL можлива в форматі онлайн.
  • Успішний результат - студенти, які проходять у нас навчання англійській, підготовку до TOEFL, можуть успішно здати тест і отримати офіційний сертифікат.

Не впевнені, чи потрібні вам курси англійської, підготовка до TOEFL (Київ)? Пройдіть пробний тест безкоштовно, щоб це зрозуміти.
 

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.