Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Бізнес англійська

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Курс бізнес англійська - ваш старт успішної кар'єри

Сьогодні для роботи в багатьох сферах потрібно знання іноземної мови. Тому якщо ви хочете зробити успішну кар'єру, то рекомендуємо вам записатися на курси «бізнес англійська». Це просунута програма, яка допоможе вам розвинути навички ділового спілкування в англомовному середовищі. Після навчання ви будете почувати себе набагато впевненіше, зможете спілкуватися із зарубіжними партнерами або навіть влаштуватися в міжнародну компанію.

Кому підійдуть наші курси бізнес англійської

 

Програма розрахована на людей, яким мова потрібна для роботи. Його знання особливо затребуване в IT, зовнішньої торгівлі, туризмі, івент-індустрії і багатьох інших сферах. Також курси з бізнес англійської стануть в нагоді тим, хто шукає роботу в міжнародній компанії або збирається виїхати в англомовну країну. Програма розрахована на дорослих студентів.

Якщо ви хочете прокачати бізнес англійська, курс в нашій школі допоможе вам:

  • грамотно складати резюме;
  • вести ділові переговори;
  • складати ділові документи;
  • вести переписку;
  • проводити наради і презентації;
  • читати тексти різної складності.

Після навчання у нас ви будете впевнено почувати себе на співбесіді, переговорах, нарадах, в закордонному відрядженні.

Як проходять наші курси бізнес англійської в Києві

 

Головний підхід, якого ми дотримуємося - на заняттях учням не повинно бути нудно. При цьому важливо, щоб вони отримали максимум знань і навичок, які стануть в нагоді в роботі. Тому для тих, хто вчить у нас бізнес англійська, курси проходять в умовах, максимально наближених до робочій обстановці. Ми разом складаємо зразки ділових документів, моделює ситуації для переговорів і листування, читаємо англомовну пресу. Тут бізнес курс англійської мови побудований таким чином, щоб ви могли вчитися на конкретних прикладах з життя.

Студенти нашої школи можуть самостійно вибрати зручний формат навчання. Це можуть бути заняття в школі в одному з філіалів, або онлайн курси бізнес англійської. Перш ніж записатися на навчання, вам треба буде пройти тест. Він абсолютно безкоштовний і допомагає визначити ваш рівень знання мови.

Переваги навчання у нас

 

Наші курси англійської мови для бізнесу допомогли вже багатьом людям зробити успішну кар'єру. Це відмінний старт для тих, хто мріє розширити межі своїх можливостей. Студенти цінують нашу школу за:

  • Цікаві уроки - на заняттях ніхто не нудьгує, все залучені в процес. Інформація подається в тій формі, яку найлегше засвоїти.
  • Досвідчених викладачів - вони досконало знають англійську мову, бізнес курс ведуть легко і доступно, приділяють максимум уваги кожному учневі.
  • Можливість вибирати формат навчання - ви можете займатися в школі (на Позняках або Троєщині), або ж проходити курс бізнес англійської онлайн.
  • Швидкий і ефективний результат - вже після перших уроків ваші навички помітно покращаться. По закінченню курсу ви зможете абсолютно вільно володіти діловою англійською.

Залишилися сумніви або не можете вибрати відповідну форму навчання? Ви можете протестувати бізнес англійська, курси в Києві в нашій школі відкриті для всіх. Перше заняття буде для вас безкоштовним. Ви можете пройти його в одній з філій, або спробувати онлайн курс бізнес англійської. Почніть навчання прямо зараз!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.