Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Курси німецької онлайн

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Курси німецької онлайн

Німецька мова посідає друге місце в світі за популярністю вивчення іноземних мов. Причини для цього абсолютно різні, починаючи від доступності вищої освіти в Німеччині або Австрії, закінчуючи працевлаштуванням в престижній німецькій фірмі. У будь-якому випадку, якщо перед Вами стоїть завдання опанувати німецькою мовою - то рано чи пізно Ви зіткнетеся з дилемою: що вибрати - уроки німецької онлайн або в групі, індивідуально.
В наш час, курси німецької мови онлайн часто стають єдиною можливістю вивчення мови. Тому дуже важливо розуміти переваги і недоліки онлайн занять, щоб не відкладати наближення до своєї мети в довгий ящик.
У школі іноземних мов Edelweiss-lessons навчання німецької мови онлайн проводиться за допомогою якісної платформи Zoom, яка володіє гарною якістю звуку та відео, а використання нашими викладачами сучасних інтерактивних матеріалів доводить те, що онлайн навчання абсолютно не поступається оффлайн урокам.
Вивчаючи курс німецького онлайн, Ви значно економите свій час, адже абсолютно не витрачаєте його на дорогу, маєте можливість приділити увагу мові під час своєї обідньої перерви або навіть відпустки.
Уроки німецького онлайн в Edelweiss-lessons особлива увага приділяється індивідуальним потребам студентам, будь то група, парне заняття або індивідуальне. Точно таких же принципів ми дотримуємося і під час занять онлайн, адже максимальні кількість людей в групах на уроках онлайн становить 5 осіб, більше того кожен має можливість отримати запис свого уроку і ще раз пройтися по пройденому матеріалу самостійно.
Ви точно також як і на живих заняттях розвиваєте все навички спілкування:

  • вивчаєте лексику,
  • тренуєте граматику,
  • складаєте діалоги,
  • дивіться навчальні або розважальні відео.

Наші досвідчені викладачі уважно стежать за Вашим прогресом і виробляють контроль засвоєного матеріалу.
Все, що Вам потрібно для занять німецьким онлайн - це доступ до інтернету і комп'ютер або телефон. Сучасні технологічні можливості дозволяють виконувати завдання онлайн, а наші викладачі заздалегідь висилають Вам всі необхідні матеріали, що значно прискорює процес навчання.
Можна дуже довго перераховувати всі переваги занять німецьким онлайн на курсах Edelweiss-lessons, але краще швидше записатися до нас на тестування, відвідати безкоштовний пробний урок і оцінити всі принади занять онлайн самостійно. Багато наших студентів, спробувавши один раз даний вид навчання - не бажають повертатися до оффлайн занять, побачивши всі плюси онлайн уроків.
Єдиним мінусом занять німецьким дистанційно є залежність від інтернет з'єднання, але педагоги школи Edelweiss-lessons вміло навчилися компенсувати цей недолік.
Вам слід всього лише вибрати необхідний для Вас курс німецької мови, записатися до нас на урок і стати на крок ближче до своєї мрії!
 

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.