Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Підготовка до DAF з німецької мови

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Підготовка до іспиту DAF з німецької мови

Якщо вас цікавить освіта в Німеччині, то для цього обов'язково потрібно здати іспит DAF. Цей тест дозволяє не тільки вчитися, а й викладати в німецьких університетах - все залежить від набраних балів. Якщо вам потрібно грунтовно підготуватися до іспиту DAF, то в цьому допоможе наша школа. Ми пропонуємо докладні матеріали для глибокого вивчення мови і опрацьовуємо актуальні питання іспиту. Тому студенти, які займаються у нас, отримують за тест вищу оцінку.

Важлива інформація про тест DAF

  • Мета - навчання або викладання в німецькому ВНЗ. Також багато наших студентів проходять цей курс, щоб краще знати мову.
  • 3 рівня оцінювання - TDN3, 4 і 5. В ідеалі потрібно постаратися набрати найвищий бал - 5, тоді проблем з надходженням на навчання або роботу не буде. В інших випадках рішення приймає навчальний заклад.
  • Тривалість іспиту - 3 години 10 хвилин. Тестування проводиться без перерв.
  • Термін дії сертифіката - не обмежений. Якщо ви один раз здали його і отримали потрібний бал, цього достатньо - вам не доведеться нічого перездавати.
  • Кількість спроб - не обмежена. Ви можете складати іспит, поки не наберете потрібний бал.

Як проходить підготовка до DAF у нас в школі

На курси ми приймаємо учнів різного віку. Найчастіше ця програма потрібна старшокласникам, студентам і дорослим людям. Перш ніж записатися на навчання, вам потрібно буде пройти тестування - воно допоможе нам зрозуміти ваш рівень володіння німецькою мовою. За підсумками тесту з вами зв'яжеться наш викладач, який складе відповідний план занять і оголосить точну ціну.
У процесі підготовки до DAF наші студенти опрацьовують навички в 4 модулях, з яких складається іспит:

  • Аудіювання - ми тренуємося уважно слухати і правильно сприймати інформацію на слух. Під час тестування вам доведеться прослухати 3 записи і відповісти на 25 питань по ним - зазвичай цей модуль триває 40 хвилин. На уроках в нашій школі ми опрацюємо навик аудіювання та типові питання даного модуля.
  • Читання - наші викладачі допоможуть вам навчитися читати тексти будь-якої складності. На іспиті цього модулю відводиться 60 хв, протягом яких ви читаєте 3 тексти і виконуєте по ним завдання.
  • Розмовна мова - на уроках в нашій школі ми опрацьовуємо основні усні завдання, які бувають на тестуванні DAF. Ви навчитеся описувати картинки, активно брати участь в діалозі, висловлювати свою думку. З цими навичками зможете легко здати цей модуль, якому на іспиті відведено 30 хвилин.
  • Лист - після підготовки в нашій школі ви зможете написати зв'язний текст за 1 годину, як того вимагає тестування.

Сумніваєтеся, чи потрібна вам підготовка до DAF? Пройдіть тестування у нас і запишіться на пробний урок - все це абсолютно безкоштовно!

 

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.