Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Курси на Позняках

Курси англійської та немецької мов на Позняках

м. Київ,
вул. Здолбунівська, 9Б

(044) 537-16-99
(066) 928-07-08

Ми будемо раді бачити Вас на наших курсах англійської мови Edelweiss-Lessons на Позняках!

Якщо ви живете на лівому березі Києва, не обов'язково їздити на правий по будь-яким важливих справ. Сьогодні район розвивається, і вже багато є поблизу від будинку. Наприклад, можна записатися на курси англійської на Позняках. Це зручний варіант для тих, хто живе на лівобережжі по зеленій гілці. Ви зможете отримати якісне навчання без зайвих витрат часу на дорогу.

Які ми пропонуємо курси англійської мови (Позняки)

В нашій школі можна вивчати іноземні мови на будь-якому рівні складності. Якщо ви зовсім не знаєте мови, то програма Elementary стане для вас відмінним стартом. Також у нас є курси Pre-Intermediate (нижній середній), Intermediate (середній), Upper-Intermediate (високий) і Advanced (просунутий). Ви можете пройти їх за класичною схемою, за 4-4,5 місяці, або у вигляді інтенсиву, за пару місяців.
Крім цього, у нас є кілька програм, де ви можете опрацювати саме ті навички, які вам потрібні:

  • розмовний клуб;
  • англійська для туризму;
  • ділова англійська для бізнесу.

Вікових обмежень у нас в школі немає. Ми пропонуємо курси англійської для дітей на Позняках, а також для підлітків, студентів та дорослих. Заняття проходять в групах, а також в парах і індивідуально. Ви самі вибираєте відповідний формат.

Переваги навчання в нашій школі на Позняках

Одні з головних плюсів - можливість навчатися недалеко від будинку і заощадити час на дорогу. Це відмінний варіант для тих, кому складно їздити в центр через затори або щільний графік. В нашій школі можна вивчати англійську на Позняках і не переживати про те, як будете добиратися додому після уроків в темний час доби.
Крім цього, в нашій школі ви отримуєте:

  • Доброзичливе і професійне ставлення викладачів - у нас працюють досвідчені фахівці з міжнародними дипломами та носії мови.
  • Зручний формат подачі матеріалу - ми плануємо уроки так, щоб всім було цікаво і не було нудно, а знання засвоювалися легко і надовго.
  • Можливо самому вибирати відповідний графік - займайтеся по буднях або вихідним, вдень або ввечері, в групах або індивідуально.
  • Цікаве спілкування - на групових заняттях і в розмовному клубі всі студенти говорять по-англійськи, тому занурюються в мовне середовище.
  • Офіційний сертифікат по закінченню - видаємо всім студентам, які пройшли навчання за програмою Intermediate і вище.

Як записатися на курси англійської (Київ, Позняки)

Перш ніж почати навчання, вам потрібно буде пройти тест. Це необхідно для того, щоб ми визначили ваш рівень володіння мовою і підібрали для вас оптимальну програму. Пройти перевірку своїх знань можна на нашому сайті онлайн, абсолютно безкоштовно. Також ви можете прийти на пробне заняття безкоштовно. Запишіться до нас на курси англійської (Позняки, Осокорки) прямо зараз!
 

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.