Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Про компанію

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Школа англійської та німецької мов Edelweiss-lessons функціонує з 2011 року в двох філіях міста Києва:

Метою її створення була ідея формування місця, де кожен студент незалежно від віку і рівня знань буде відчувати себе комфортно і обов'язково досягне своєї мети у вивченні мови.

На даний момент школа Edelweiss-lessons пропонує навчання в оффлайн і онлайн форматах для дітей від 6 років і дорослих будь-якої вікової категорії. Якщо Ви або Ваші діти готові дотримуватися чіткого графіка - ми можемо запропонувати Вам групове навчання за програмою загальної англійської або німецької мови. Якщо ж Вам потрібна гнучка програма занять - індивідуальні уроки в Edelweiss-lessons до Ваших послуг. І навіть якщо у Вас є ймовірність частої відсутності - це теж не проблема для нас, на онлайн заняттях в будь-якому місці світу Ви отримаєте ті ж знання і той же результат, що і під час уроків оффлайн.

Групові заняття налаштовані на максимально розмовну мову, на яких наші викладачі роблять все можливе для того, щоб Ви вловили якомога більшу кількість інформації, змогли швидше заговорити і застосовувати свої знання вже в повсякденному житті. Індивідуальні заняття підлаштовані під безпосередньо Ваш запит, будь то тренування певних навичок розмовної мови, підготовка до співбесіди, або до міжнародного екзамену. Якщо ж Ви плануєте навчання з кимось із своїх рідних - парні заняття в Edelweiss-lessons якраз те, що Ви шукаєте.

Гарна школа іноземних мов повинна крім ефективності, бути ще й доступною за ціною. Саме так і відбувається в Edelweiss-lessons. Вартість залежить від вибору програми і формату навчання, але ми впевнені що кожен знайде у нас відповідний для себе варіант.

Щоб оцінити всі плюси навчання в Edelweiss-lessons Вам достатньо всього лише залишити заявку на сайті, або зателефонувати нам, і наші привітні адміністратори проконсультують Вас, запишуть на тест і запросять на пробне безкоштовне заняття.

А як показує десятирічна практика і досвід наших студентів - життя після навчання в Edelweiss-lessons може кардинально змінитися, потрібно тільки почати. Так що зробіть цей крок назустріч своїй мрії, а ми з задоволенням Вам в цьому допоможемо! Чекаємо Вас на наших заняттях!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.