Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Початковий курс А1

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

 

Німецька мова - початковий курс А1

Вирішили почати вчити німецьку мову? Це можливо в нашій школі, де проходить навчання іноземною мовою на всіх рівнях. Початковий ступінь, яка підходить тим, хто зовсім не знає німецький - А1. Ця програма дозволяє вивчати мову з нуля і дає базові навички. Вона підходить дітям і дорослим і дозволяє спілкуватися німецькою мовою на побутовому рівні.

Як проходить навчання

Програма А1 розрахована на 3 місяці навчання, заняття проводять 2 рази на тиждень і тривають 1,5 години. Протягом курсу студенти вивчають:

 • німецький алфавіт;
 • принципи словотворення;
 • прості слова базового рівня;
 • основи побудови простих фраз;
 • навички читання і письма.

По закінченню навчання кожен студент вже може вільно розповісти про себе - як звуть, з якого міста, чим займається. Також він може вести бесіду на побутові теми і легко сприймати на слух повільну виразну мова. Початкового рівня досить для того, щоб спілкуватися вдома, в магазині, ресторані і т д. З базовими знаннями людина може читати прості інформаційні тексти, заповнювати анкети і бланки, орієнтуватися на вулиці за вказівниками.

Ви можете навчатися німецькому в одній з філій школи на Позняках або Троєщині, або ж будинку, в форматі онлайн. Заняття бувають груповими, індивідуальними і парними. Кожен учень вибирає той варіант, який йому зручний. По закінченню навчання студенти здають тест А1 німецький, щоб визначити рівень прогресу. З позитивними результатами можна відразу ж надходити на наступний щабель - А2.

Переваги навчання у нас

 • Програма спланована грамотно - ви отримуєте нові знання поступово, рухаючись від простого до складного.
 • Навчання проходить у захоплюючій форматі - без нудних лекцій, з цікавими вправами, тренінгами, іграми та іншими активностями. Це допомагає краще засвоювати матеріал і надовго його запам'ятовувати.
 • Заняття проводять досвідчені викладачі - в нашій школі працюють фахівці з міжнародними дипломами, багато хто з них носії мови.
 • Ви самі вибираєте зручну форму навчання - вдома чи в школі, в відповідний день і час.
 • Кожному студенту ми приділяємо потрібну увагу - групи невеликі, також можна займатися парно або індивідуально.
 • У нас доступні ціни - вам не доведеться багато в чому собі відмовляти, щоб вивчити нову мову.

Хороша новина - ви можете протестувати заняття в нашій школі безкоштовно. Для цього є пробний урок - запишіться на нього прямо зараз!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.