Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00
  • UA
  • |

Ціни на немецьку

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Вартість навчання: Німецька мова​


Тип

День / Час

Ціна

Заняття в групі (діти 7-11 років) 60 хвилин. 1300 грн/міс.
Заняття в групі (діти 12-17 років) Вівторок
Четверг
1400 грн/міс.
Заняття в групі (дорослі ввечері) рівень А1 та А2 90 хвилин 1800 грн/міс.
Заняття в групі (дорослі ввечері) рівень В1 та В2 90 хвилин 1900 грн/міс.
Індивидуальні A1-A2 60 хв. 90 хв. 400 грн/1 заняття; 500 грн/1 заняття
Індивидуальні B1-B2 60 хв. 90 хв. 450 грн/1 заняття; 550 грн/1 заняття
Підготовка до міжнародних іспитів (Daf, Gothe, Sprachdiplom) 60 хв. 90 хв. 600 грн/1 заняття; 750 грн/1 заняття
Парне заняття 60 хв. 90 хв. 600 грн/1 заняття; 700 грн/1 заняття
 

Скільки коштує вивчити німецьку - ціни і програми

Німецька мова вважається одним з найпопулярніших, поряд з англійською. Його вчать люди, які їдуть вчитися або емігрують до Німеччини, працюють з німецькими партнерами в міжнародній компанії і т д. І перше, що цікавить людину, яка шукає собі курси німецької мови - ціна. Важливо, щоб вартість відповідала програмі навчання і її складності, а ще важливіше - отримати очікуваний результат. Саме такої позиції дотримується наша школа.

Все про наші курси німецької мови в Києві - ціни і їх розшифровка

Школа Edelweiss-Lessons дотримується прозорої цінової політики. У нас кожен студент точно знає, за що він платить. Для тих, хто записується на курси німецької, ціна залежить від:

  • Вікової групи - найменший тариф діє для дітей 7-11 років, середня вартість для груп 120-17 років, і найдорожче заняття обходяться дорослим.
  • Графіка занять - на денні оффлайн і онлайн уроки з німецької мови ціна нижче, ніж на вечірні.
  • Рівня володіння - нижній тариф діє для курсів за програмою А1 і А2, а заняття на рівнях В1 В2 обійдуться дорожче.
  • Формат навчання - на індивідуальний урок німецького онлайн ціна вище, ніж на парний або груповий.

Також є послуги, які тарифікуються окремо. Наприклад, якщо ви хочете підготуватися до міжнародного екзамену або займатися з носієм. Мови. Щоб визначити відповідну програму навчання, пройдіть наш безкоштовний онлайн тест. Він покаже, наскільки ви володієте мовою, і який формат навчання вам підходить. За його результатами з вами зв'яжеться викладач і скласти план занять. Це допоможе більш точно прорахувати вартість.

Чому вигідно вчити німецьку у нас

Головна причина записатися в нашу школу - тут на курси німецької мови ціни повністю виправдані, логічні і прозорі. Ми завжди готові розкласти їх «по поличках» і пояснити, як формується вартість. Якщо для вас це дорого, будемо разом шукати компроміс і пропонувати альтернативні і більш доступні варіанти - наприклад, в денний час.
Ціна онлайн уроку з німецької мови в нашій школі не відрізняється від вартості звичайного заняття в класі. Це пов'язано з тим, що в такому форматі студент отримує рівно стільки ж інформації, що й при класичній формі навчання. З ним працюють всі ті ж викладачі, йому видають аналогічні навчальні матеріали. До того ж, він навчається вдома в комфортних умовах, а все уроки доступні в запису. Але за це ми не беремо додаткової плати.
Ви можете спробувати навчання німецької у нас прямо зараз, записавшись на перше безкоштовне заняття. Щоб дізнатися точні ціни, зв'яжіться з нами!
 

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.