Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Підготовка до іспитів

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Ваша дитина переживає перед шкільним іспитом? Або може вам треба буде здавати міжнародне тестування? Наша школа Edelweiss-Lessons допоможе вам бути у всеозброєнні! Підготовка до іспиту з англійської у нас дозволить вам відчувати себе впевненіше і здати його з високим балом.

До яких іспитів ми готуємо

Сьогодні школярі здають іспити, коли закінчують початкову, середню школу і випускаються. Англійська мова не є при цьому обов'язковим, але може бути вибрати навчальним закладом або самим учнем. Також він входить до складу незалежного оцінювання ЗНО. Дорослим людям теж буває необхідно пройти тестування для працевлаштування або інших цілей.
В нашій школі пропонується:

  • підготовка до іспитів при випуску з початкової школи;
  • підготовка до іспиту з англійської мови 9 клас - необхідна тим, хто закінчує середню школу;
  • підготовка до випускних іспитів у 11 класі і ЗНО - буде корисна всім випускникам шкіл і абітурієнтам;
  • підготовка до міжнародних іспитів з англійської - IELTS, TOEFL та т д.

Крім цього, у нас можна підготуватися до тестування по неме6цкомцу мови. Ми готуємо своїх студентів комплексно, опрацьовуючи важливі мовні навички: аудіювання, читання, письмо, розмовна мова. Але іноді до нас звертаються з проханням «підтягнути» якийсь один навик, з які є проблема. Наприклад, студенту потрібна підготовка до усного іспиту з англійської. Зв'яжіться з нами, і ми розробимо для вас індивідуальну програму навчання!

Переваги підготовки у нас

Студенти, які готуються у нас до іспитів, отримують:

  • широкий спектр послуг - ми готуємо до будь-яких типів іспитів;
  • індивідуальну програму навчання - викладач буде робити упор на ті навички, які у вас «кульгають»;
  • актуальний інформативний матеріал для підготовки до іспитів з англійської мови - ми постійно стежимо за змінами в освітній системі і оновлюємо матеріали;
  • комфортний формат навчання - можна займатися в школі або вдома онлайн;
  • детальне і комплексне вивчення матеріалу - учень разом з викладачем опрацьовує всі необхідні навички і типові питання;
  • ефективний результат - підготовка до іспиту з англійської мови в нашій школі дозволяє отримати глибокі знання і високий бал.

Як записатися на навчання

Перш ніж почати навчання у нас, потрібно здати тест. Він дозволить визначити рівень володіння мовою і виявити проблемні моменти. За його результатами наш викладач складе план навчання і обговорить з вами ціну. Вартість буде залежати від типу іспиту, тобто рівня складності. Наприклад, курси підготовки до міжнародних іспитів з англійської мови коштують дорожче, ніж до шкільних.
Перше заняття в нашій школі пробне і буде для вас безкоштовним. Ви можете записатися на нього прямо зараз, заповнивши спеціальну форму.
 

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.