Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Курси англійської мови

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

 

Курси англійської мови

Вирішили поліпшити своє знання англійської? Це вірне рішення, адже знання іноземних мов розширює наші можливості, відкриває нові перспективи. Головне - знайти підходящі курси англійської, з доступною подачею матеріалу, комфортним графіком навчання та досвідченими викладачами. Все це - про нашу школу. Ми цінуємо час своїх студентів і завжди працюємо на результат.

Які курси англійської в Києві у нас доступні

В нашу школу можна прийти з будь-яким рівнем знання мови: від нульового до просунутого. Вікових обмежень тут теж немає. Щоб навчання було максимально ефективним, англійські курси у нас розбиті на декілька рівнів:

 • Elementary - базова програма, що дозволяє вивчити мову з нуля і сформувати словниковий запас в 1300 слів. Учні освоюють ази спілкування на побутовому рівні, вчаться читати і писати прості тексти.
 • Pre-Intermediate - наступний щабель для тих, хто вже знає мову на початковому рівні. Дозволяє розширити словниковий запас до 1800 слів і поліпшити навички спілкування.
 • Intermediate - середній рівень, що дозволяє більш легко сприймати розмовну мову на слух, впоратися з мовним бар'єром, розширити словниковий запас до 3000 слів. Навчання англійській за цією програмою дозволить читати англійські тексти без словника і правильно формулювати свої думки.
 • Upper-Intermediate - вищий щабель, підходить тим, хто знає мову на середньому рівні. Після навчання ви зможете детально розбиратися в граматиці, говорити без запинки, читати і писати складні тексти, а словниковий запас становитиме 4000 слів.
 • Advanced - просунутий курс, англійська мова вивчається на більш глибинному рівні, а навички стають практично як у носія. Словниковий запас становить близько 6000 слів, людина може говорити англійською, як рідною.

Крім цього у нас є спеціалізовані курси англійської мови - з урахуванням того, які навички людина хоче прокачати. Наприклад, розмовний клуб, ділова англійська та інші. Ви можете навчатися за класичною схемою - щоб пройти один щабель, буде потрібно 4-4,5 місяця. Також у нас є інтенсив, що дозволяє освоїти новий рівень за 2 місяці. Щоб зрозуміти, який рівень вам підходить, пройдіть наш безкоштовний тест на сайті.

Як проходять заняття в нашій школі

Ви можете проходити у нас курси англійської мови в Києві в одній з філій школи - на Позняках або Троєщині. Також доступні заняття в онлайн-форматі. На уроках наші студенти:

 • слухають аудіоматеріал і потім опрацьовують його з викладачем - це можуть бути діалоги з фільмів, музика, радіопередачі і т д;
 • вільно спілкуються один з одним і з носіями мови - це допомагає прибрати мовний бар'єр і поліпшити розмовні навички;
 • читають різні тексти - книги, журнали, пости і т д;
 • вчать нові слова і розширюють словниковий запас;
 • опрацьовують граматику за допомогою доступних цікавих вправ;
 • вчаться складати зв'язні тексти і викладати свої думки.

Плюси навчання у нас

Школа Edelweiss-lessons - це відмінний вибір для тих, хто цінує свій час і хоче вчити мову з максимальною ефективністю. Тут працюють кваліфіковані викладачі, які вміють робити уроки максимально цікавими і пізнавальними. Навчання англійській мові проходить в комфортній для вас формі, за зручним графіком. Результат помітний вже після перших занять. Ви можете протестувати наші курси прямо зараз - пройдіть перший пробний безкоштовний урок на сайті!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.