Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Статті

Німецька в ресторані фото
Німецька в ресторані

Будучи в Німеччині, вам звісно знадобиться німецька мова для комунікації, тому ось декілька фраз, які допоможуть вам при спілкуванні німецькою мовою в ресторані.

Англійська для ділових перемовин фото
Англійська для ділових перемовин

Хороше володіння англійською мовою покращує кар'єрні перспективи у всіх професійних сферах.

Тому у цій статті будуть подані корисні фрази, слова та ідіоми для ділових перемовин.

Резюме на німецькій мові фото
Резюме на німецькій мові

Резюме – это документ, в котором вы описываете свой профессиональный опыт, а также навыки, знания... 
 Правильно составленное резюме увеличит шансы на получение желаемой должности.  Как создать резюме?

First ans second conditional фото
First ans second conditional

Граматика є невід'ємною частиною вивчення іноземних мов. Адже тільки зі словниковим запасом багато ви не скажете, обов'язково потрібно знати граматику. За допомогою граматики ви зможете правильно побудувати речення, фрази і цілі тексти. Тому у цій статті ви дізнаєтеся як правильно будувати умовні речення.

Освіта в Англії фото
Освіта в Англії

Англия – необыкновенная, колоритная страна, которая манит туристов и студентов со всего мира.

Некоторые из самых престижных университетов мира расположены в Англии (Кембридж, Оксфорд, Имперский колледж Лондона, Дарем...), поэтому целеустремленные и умные дети мечтают учиться в Англии.

Німецький у перукарні фото
Німецький у перукарні

Вирішили порадувати себе новою зачіскою у Німеччині? Ось добірка корисних фраз, якщо ви вирішили відвідати перукарню у Німеччині, чи іншій німецькомовній країні.

Префікси та суфікси в англійській мові фото
Префікси та суфікси в англійській мові

Англійська неймовірно цікава мова. Насправді вона не така складна як здається. До того ж, багато слів в англійській мові утворені з одного кореня або основного слова.  Додаючи різні суфікси, можна утворити безліч нових слів.

Шкільна освіта в  Німеччині фото
Шкільна освіта в Німеччині

Зазвичай в 6 років діти повинні йти до школи. Як і в Україні відвідування школи в Німеччині є обов’язковим.  Більшість німецьких шкіл перебувають під контролем держави, і шкільна освіта безкоштовна. 

Фразове дієслово «get» фото
Фразове дієслово «get»

Фразове дієслово поєднує звичайне дієслово з прислівником або прийменником, щоб створити абсолютно нову дієслівну фразу — фразове дієслово. Значення фразового дієслова зазвичай не пов’язане зі значеннями слів, які його входять, тому думайте про фразове дієслово як про абсолютно нове і незалежне слово.

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.