Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Upper Intermediate (Вище середнього)

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Курси англійської мови Upper Intermediate (Вище середнього)

Знаєте англійську на середньому рівні і хочете більшого? Якщо вам хочеться більш вільно на ньому спілкуватися, глибше вивчити граматику, освоїти нові навички, то можна піти на наступний щабель. В нашій школі доступні курси англійської мови Upper Intermediate. Вони допоможуть вам впевненіше почувати себе в англомовному середовищі, стануть в нагоді для роботи, навчання і інших сфер.

Кому підходить ця програма

Курс розрахований на тих, хто вже володіє мовою на середньому рівні. Зазвичай на нього йдуть люди, які хочуть:

  • легко сприймати англійську мову на слух;
  • вільно читати різні тексти і книги;
  • грамотно формулювати пропозиції, спілкуватися англійською;
  • писати доповіді, твори, листи та інші тексти;
  • дивитися фільми і передачі в оригіналі.

В нашій школі програма вище середнього доступна для учнів різних вікових груп. У нас є інтенсивні курси англійської мови для підлітків рівня Upper Intermediate 2, а також для дорослих. Щоб зрозуміти, чи підходить вам ця програма, пройдіть безкоштовний тест на нашому сайті.

Як проходить навчання

Заняття на курсі цього рівня тривають 4,5 місяця, по 2 уроки в тиждень тривалість 1,5 години. На них студенти глибоко вивчають граматику, практикуються в живому спілкуванні, в тому числі і з носіями. Також ми разом читаємо книги та інші тексти, дивимося фільми і передачі, слухаємо музику англійською. Все це дозволяє легко влитися в англомовне середовище і відчувати себе в ній, як риба в воді. За підсумком навчання словниковий запас наших студентів збільшується до 4000 слів.

5 причин записатися до нас на курси англійської мови Upper Intermediate в Києві

  • Цікава програма навчання - ми склали її так, щоб студентам на уроках не було нудно. Вона включає інтерактивні вправи, бесіди, дискусії та інші активності.
  • Досвідчені викладачі - навчаючись за програмою вище середнього, ви будете працювати з фахівцями високого рівня, у яких є міжнародні сертифікати. Також у вас буде можливість розмовної практики з носіями.
  • Комфортний формат навчання - займайтеся в найближчій філії школи або будинку онлайн.
  • Швидкий і помітний результат - після навчання ви зможете говорити англійською без запинки, вільно читати і писати тексти будь-якої складності.
  • Доступна вартість курсу англійської мови Upper Intermediate -навчання в нашій школі не вдарить по вашому бюджету.

Если у вас остались сомнения, вы можете попробовать поучиться у нас бесплатно. На сайте доступен пробный урок. Пройдите его, чтобы протестировать, подходит ли вам обучение у нас. Свяжитесь с нами удобным способом, чтобы записаться на курсы английского языка на уровень Upper Intermediate!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.