Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Курс Вище Середнього В2

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Курс німецької мови Вище Середнього (В2)

Хочете прокачати свої мовні навички в німецькому? Тоді наша школа пропонує курс В2 - рівень вище середнього. Ви зможете отримати глибокі знання і розширити можливості свого спілкування. Після навчання за цією програмою ви зможете спілкуватися німецькою на різних рівнях: виступати на заходах, проходити співбесіди, вести ділову переписку і т д. У вас буде великий словниковий запас і навички побудови складних речень з різними оборотами.

Кому підійде програма В2

Курс вище середнього розрахований на учнів, які володіють німецькою на середньому рівні. Тобто, у вас повинна бути ступінь не менше В1. Ідеальний варіант - це коли відразу після навчання на середньому рівні людина записується на курс В2. У цьому випадку він не втратить придбані навички, не забуде важливу інформацію і поглибить свої знання.
Курси підходять для студентів різного віку - це можуть бути як дорослі люди, так і діти, які навчаються в школах з поглибленим вивченням мов. Перед тим, як записатися на курси, потрібно пройти наш безкоштовний тест. Він допоможе визначити ваш рівень володіння мовою, правильно скласти план навчання і прорахувати точну вартість. Пройдіть його онлайн прямо зараз!

Навчання на рівні В2 в цифрах

 • уроки 2 рази в тиждень по 1,5 години на протязі 3 місяців;
 • заняття в невеликих групах по 4-8 чоловік;
 • 70% розмовної практики;
 • прогнозований словниковий запас після навчання - 4000-4500 слів.

Результати навчання

Студенти, які пройшли навчання за цією програмою, досить вільно володіють німецькою мовою і можуть активно використовувати його в різних сферах свого життя. Вони без зайвих зусиль:

 • читають художню, документальну, наукову та іншу літературу;
 • вміють писати складні тексти різної тематики з використанням різних оборотів, метафор та інших прийомів;
 • ведуть діалоги і дискусії, можуть спілкуватися в групах (наприклад, на нараді), виступати на заходах перед аудиторією;
 • дивляться фільми і передачі, слухають музику в оригіналі.

З цим рівнем знань можна легко вступити в німецький ВНЗ, влаштуватися на роботу в Німеччині, знайти собі коло спілкування серед місцевих жителів. Тому його часто проходять люди, які планують еміграцію в німецькомовну країну.

Переваги навчання у нас

Наша школа пропонує курси німецької В2, які:

 • комфортні для учнів - можна проходити уроки в класі або онлайн з дому;
 • проходять захоплююче - замість нудних лекцій ми проводимо інтерактивні заняття, де кожен студент залучений;
 • максимально ефективні - у нас працюють досвідчені викладачі, які вміють ділитися знаннями і пояснювати складні правила простими словами;
 • підтверджуються офіційним сертифікатом - ми видаємо його по закінченню навчання тим, хто пройшов тестування.

Спробуйте прямо зараз - пройдіть перший урок безкоштовно, записавшись онлайн в формі нижче!

 

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.