Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Парні заняття

Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Якщо ви вирішили вивчати іноземну мову, то потрібно визначитися з форматом навчання. В нашій школі доступні різні варіанти, і один з цікавих і ефективних підходів - парні заняття англійською. Тобто, це міні-група з 2 осіб і викладача. Такий формат дозволяє легше засвоювати матеріал і швидше отримувати нові мовні навички. В нашій школі Edelweiss-Lessons можна записатися на навчання в парі на комфортних для вас умовах.

Кому підійдуть парні уроки

Цей формат буде для вас ідеальний, якщо ви:

  • некомфортно себе почуваєте на групових заняттях;
  • хочете займатися разом з коханою людиною або іншому;
  • вирішили вибірково прокачати певні навички - наприклад, граматику;
  • хочете швидко і ефективно вивчити мову.

В нашій школі доступні парні уроки для учнів будь-якого віку - дітей і дорослих. Ми приймаємо студентів з будь-яким рівнем володіння мовою, але важливо, щоб у вас з партнером він був приблизно однаковим.

Переваги навчання в парі

Якщо вам потрібно швидко і легко освоїти англійську, парні заняття стануть відмінним вибором, і ось чому:

  • Ви отримуєте максимум уваги від викладача - майже як на індивідуальних уроках, тільки дешевше.
  • Працюючи в парі, простіше досягти результату - ви отримуєте підтримку партнера по навчанню, разом долаєте труднощі і працюєте над помилками.
  • Інформація засвоюється легше - доведено, що коли людина пояснює матеріал іншому, то і сам його краще запам'ятовує.
  • Ви отримуєте можливість цікаво провести час, знайти нового друга - часто люди, які познайомилися на парних заняттях і пройшли разом курс, спілкуються в подальшому.
  • Заняття проходять по комфортному для вас графіком - розклад ви складаєте зі своїм партнером і погоджуєте з викладачем.

Як проходить парне навчання у нас в школі

Якщо ви вирішили вчити у нас англійську, парні заняття в Києві доступні в філіях школи на Троєщині і Позняках. Також ви можете займатися вдома, в форматі онлайн. Тривалість уроку 1-2 години, графік ви складаєте індивідуально. На заняттях ви з партнером будете разом відпрацьовувати граматику, розмовляти, вести дискусії, проходити вправи, читати книги, дивитися фільми, слухати музику англійською.
Ви можете прийти до нас зі своєю парою - наприклад чоловіком або дружиною, другом, колегою по роботі. Якщо ж у вас немає пари, але ви хочете займатися в цьому форматі, то ми підберемо для вас партнера. При виборі фахівці нашої школи враховують рівень володіння мовою, вік, темперамент, інтереси і з т д. Це відмінна можливість знайти нового друга і вірного соратника по вивченню англійської!
Перш ніж записатися, вам з партнером потрібно буде пройти тестування на рівень знання мови. Також ви можете пройти перший урок безкоштовно, щоб спробувати, чи підходять вам парні заняття (англійська) у нас. Запишіться не навчання прямо зараз і дізнайтеся ціни!
 

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.