Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Підготовка до ЗНО

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Підготовка до ЗНО

Високі бали на ЗНО - це не просто можливість вступити в хороший ВНЗ, а двері в успішне майбутнє. Цей іспит складають випускники шкіл, а також студенти, які переходять на наступний щабель навчання - наприклад, після коледжу або при вступі до магістратури. Підготовка до ЗНО з англійської в нашій школі допоможе детально опрацювати матеріал, поглибити знання і без проблем здати тестування.

Чому до ЗНО потрібно ретельно підготуватися

При вступі до ВНЗ приймальна комісія завжди дивиться, який бал набрав абітурієнт на зовнішньому незалежному оцінюванні. Тому якщо ви вступаєте до профільного престижного закладу, де будете поглиблено вивчати англійську, підготовка до ЗНО повинна бути комплексною і системною. Особливо вона необхідна тим, хто вступає на філолога, лінгвіста, педагога, міжнародника.

Навіть якщо ви вже знайшли в інтернеті програми тестування минулих років і пробували їх проходити, цього недостатньо. Вимоги до оцінювання постійно змінюються і переглядаються. Тому потрібні актуальні матеріали для підготовки до ЗНО з англійської мови. Їх можна отримати на заняттях в нашій школі, завдяки цьому на тестуванні ви будете у всеозброєнні.

Як проходить підготовка до ЗНО (англійська, 2021 рік)

Викладачі нашої школи радять починати готуватися до тестування заздалегідь - в ідеалі за кілька місяців. Тоді є можливість детально опрацювати всі мовні навички, поглиблено вивчити матеріал. Але якщо вам чи вашій дитині потрібно терміново підтягнути англійську, то у нас є і експрес-курс. Це інтенсив, який дозволяє отримати необхідний базис знань в стислі терміни.

Підготовка до ЗНО (англійська) включає:

  • читання і написання текстів різної складності;
  • детальне вивчення граматики;
  • аудіювання.

На заняттях ми збагачуємо словниковий запас, розбираємо словоформи, тимчасові обертів, граматичні форми. Також наші студенти опрацьовують типові питання, які зустрічаються на тестуванні, і отримують універсальні відповіді на них.

Програму уроків викладачі нашої школи підбирають залежно від мети студента. Наприклад, для випуску зі школи досить базового рівня, але а ось підготовка до ЗНО англійська магістратура - більш комплексна і складна.

Переваги підготовки у нас

  • Зручний формам навчання, який вибирає сам студент. Ви можете приходити на заняття в одну з філій школи, також доступна підготовка до ЗНО з англійської онлайн.
  • Детальне опрацювання матеріалу - наші викладачі разом з вами пройдуться по всім типовим питань.
  • Завжди актуальні тексти для підготовки до ЗНО з англійської мови - наші навчальні матеріали відповідають сучасним вимогам.
  • Успішний результат - все, хто проходив у нас підготовку до ЗНО з англійської в 2020 році, надійшли, куди хотіли.
  • Залишилися сумніви? Запишіться на пробне безкоштовне заняття, щоб їх розвіяти!

 

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.