Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Тарновецька Карина – викладач англійської на Троєщині

(04.01.2021)

What's up! Я Карина. Люблю англійську і люблю викладати, але про все по порядку. У 2011 році закінчила Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет іноземних мов, спеціальність: викладач німецької, англійської мови та зарубіжної літератури.

Досвід роботи досить різноманітний. Свого часу займалася письмовими перекладами. Протягом п'яти років працювала в дитячих таборах. Вік вихованців від 6-12 років. З 2012 року розпочала педагогічну практику і донині працюю зі студентами різного віку. Намагаюся вдосконалювати навички усного перекладу. Не так давно я відвідала Китай, зокрема Гонконг і ще кілька міст, а так само Німеччину з діловою поїздкою. У вільний час відвідую вебінари та семінари, а також розробляю додаткові матеріали до підручників.

В Edelweiss-Lessons працюю вже п'ятий рік, дуже люблю і ціную свою роботу і в цьому є заслуга школи. Тут вітається нестандартний підхід до роботи і незалежність. Викладач в праві самостійно вирішувати, як вести урок і на що робити наголос адже іноземна мова постійно вимагає новизни і креативності у викладанні, а не заїжджених схем і рамок.

Мені подобається працювати з усіма віковими групами. Кожен вік студентів по-своєму цікавий і унікальний. І звичайно ж до кожної групи, як і до кожної людини окремо, потрібен свій унікальний підхід. Власне, це і є принцип моєї роботи. Я оцінюю і далі підлаштовую себе, підручники і матеріал так, щоб все відмінно гармоніювало. Намагаюся дотримуватися принципу - більше говоримо, менше пишемо, але ведення бесіди англійською це не тільки словниковий запас, тому іншим навичкам я так само приділяю достатньо часу.

Іноді мої студенти стикаються з деякими проблемами і психологічними бар'єрами. Даний аспект турбує мене і я всіляко намагаюся підказати і допомогти не тільки як викладач, а й як людина адже насправді, англійська простіше ніж здається :) Буду рада бачити Вас у себе на заняттях.

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.