Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Різдво в Німеччині

(20.12.2021)

Різдво - це свято, яке є дуже важливим для багатьох людей. Але залежно від частини світу, традиції його святкування відрізняються. Якщо говорити про Німеччину, з кожним періодом історії звичаї святкувати це свято змінювались.

Для німців Різдво є найважливішим святом. Тобто Новий рік - це другорядне свято

Для когось обов‘язковим є піти на службу в церкву, хтось святкує вдома з близькими людьми, але кожен робить щось особливе в цей день. Вже 24 грудня німці починають святкувати Різдво. Люди люблять прикрашати будинки повністю, не лише ялинку. Різнокольорові гірлянди, скатертини, стрічки, іграшки, хвойні віночки, дерев‘яні фігурки. Всі ці декорації німці обожнюють.

На підвіконнях можна побачити Schwibbogen –  арка зі свічок, що світяться у вигляді дуги, які не завжди були різдвяним атрибутом. Вони символізують повернення додому.

На Різдво використовують багато зеленого та червоного кольору, такі кольори популярні через релігійні мотиви. Червоний символізує кров Ісуса Христа, а зелений віру та надію.

Ще є таке поняття як Адвент. Цей період починається з 1 грудня і триває до 25 . Атрибутом є вінок з ялинки з чотирма свічками та адвент-календарем.

Кожну неділю підпалюють одну свічку. Адвент дарує різдвяну атмосферу очікування цього прекрасного часу.

А адвент-календар, це чудо для дітей і дорослих. Там 24 віконця на кожен день.

Різдво в Німеччині- це привід зібратися всією сім‘єю та родиною, без зайвої шумної музики, по-сімейному, зі смачним різдвяним столом.

Головне блюдо запечена гуска або качка.

А ще німці часто готують «штоллен» це пряний пиріг з родзинками  та цедрою.

Також дуже важливий елемент - подарунки. Багато хто хоче зробить сюрприз близьким або друзям. Серед німців більшість надають перевагу купувати щось онлайн. Найбільше вони люблять дарувати емоції: поїздки, тури, заходи.

Ще в Німеччині відкривають різдвяні ярмарки. Все світиться на вуличках Німеччині. У маленьких магазинчиках продають смачний глінтвейн різних видів, навіть з ромом та солодощі, а також новорічні подарунки.

Ярмарки бувають різними, але ярмарки в Аугсбурзі та Штутгарті вважаються особливо атмосферними.

У ніч на 6 грудня у Німеччині святкують день Святого Миколая, ще один привід отримати подарунки та зібратися разом.

Як і в нас, на передодні Різдва є Святвечір. Ще існує традиція їсти картопляний салат з сосисками. Саме на Святвечір роздають та обмінюються подарунками. Святкова вечеря та атмосфера ще більш додає новорічного настрою.

 

 

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.