Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Освіта в Англії

(07.06.2022)

Англія - неординарна, колоритна країна, яка манить туристів та учнів з усього світу.

Одні з найпрестижніших університетів світу знаходяться саме в Англії (Cambridge, Oxford, Imperial College London, Durham…), тому цілеспрямовані й найрозумніші діти мріють про навчання саме в Англії.

Формат освіти

 • Дошкільна освіта
 • Середня освіта
 • Вища освіта

Дошкільна освіта (для дітей віком від 2 - 5 років)

Типами дошкільних закладів є: дитячі садки, ігрові групи, ясла (можуть бути державними і приватними, а також підлягати якій - небудь школі або релігійній установі).

Діти дізнаються про соціальну взаємодію, а також розвивають своє розуміння мови, чисел і кольорів.

 

Середня освіта

Середня освіта в Англії поділяється на 4 вікові категорії:

 

Дошкільне навчання

 5 - 7 років

Початкова освіта

 7 - 13 років

Середня освіта

 13 - 16 років

Підготовка до університету

 16 - 18 років

 

 1.  Дошкільне навчання: дітям викладають математику, англійську мову, розвивають уважність, мислення та готують до майбутнього шкільного життя.
 2. Початкова школа: учні мають широкий вибір предметів і вивчають їх, після закінчення навчання в початковій школі діти складають іспити.
 3. Середня освіта:  вивчається стандартний набір предметів, навчання майже нічим не відрізняється від нашого. З 14 років учнів починають готувати до іспитів для отримання атестата про повну загальну середню освіту ( GCSE )
 4. Підготовка до університету:  щоб вступити на програму  бакалаврату  в університет Англії, всі абітурієнти повинні відповідати кваліфікаційним вимогам свого курсу (A - levels / International Baccalaureate). За результатами випускних іспитів відбувається зарахування до університетів. Українські діти, які хочуть навчатися в Англії, також зобов'язані пройти дані програми  з  підготовки до університету.

 

Вища освіта

Вища освіта поділяється на: бакалаврат, магістратуру і післядипломну освіту.

 

 • ?Бакалаврат (3 - 4 роки): майже у всіх університетах широкий вибір курсів бакалавра, які охоплюють понад 60 предметних областей, тож ви обов’язково знайдете курс, який відповідає вашим інтересам. Наприкінці навчання студенти захищають дипломний проєкт.
 • ?Магістратура - це чудовий спосіб продовжити навчання, будувати кар'єру або навчатися для особистого розвитку; наявний великий вибір програм магістратури. Оцінюють знання за допомогою іспитів, проєктів, дисертацій.
 • ?Післядипломна освіта: MBA  надасть важливі навички і знання, необхідні для прискорення кар’єри, як менеджера, так і для розвитку власних підприємницьких амбіцій. 

 

Типи університетів Англії - існують державні  і приватні.

Вимоги під час вступу в університет

 • Необхідний високий рівень володіння англійською мовою (IELTS від 6.0)

 • Для вступу необхідно мати: атестат про повну загальну середню освіту, мотиваційний лист, результати IELTS / TOEFL, пройдена програма A - levels.

Вартість вищої освіти

 • Загальна середня вартість навчання в Англії оцінюється як мінімум 23 000 фунтів стерлінгів на рік(залежить від обраної сфери та університету).

Стипендії на навчання

 • Стипендії передбачають знижку на навчання, а не грошову виплату.

Найкращі університети Англії

Кембридж

Оксфорд

Ньюкасл

Имперский колледж Лондона

Більшість студентів з усього світу бажають здобувати вищу освіту саме в цій країні, адже це престижно і пріоритетно.

Сподіваюся, ця стаття допомогла тим, хто коли-небудь цікавився навчанням в Англії та ставив собі за ціль здобути освіту в одному з найпрестижніших університетів світу.

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.