Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Англійська мова для туризму

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Англійська мова для туризму - в будь-якій країні, як вдома!

Коли говорять фразу «мова міжнародного спілкування», яка асоціація першою приходить вам в голову? Напевно, англійська. І це не дивно, адже в будь-якій країні світу, на будь-якому континенті ви можете перейти на цю мову, і вас зрозуміють. Але для цього його потрібно знати на достатньому рівні, щоб вільно спілкуватися. У цьому вам допоможе наша школа. Тут можна вивчити англійську мову для туризму та сервісу легко, в короткі терміни, і на достатньому рівні.

Кому буде корисний цей курс?

Перш за все, дана програма необхідна людям, які працюють у туристичній сфері та пов'язаними з нею галузями:

 • гідам;
 • бортпровідників і пілотам;
 • менеджерам турагентств;
 • офіціантам і хостес;
 • адміністраторам, покоївкам і іншому персоналу в готелях;
 • водіям на міжнародних рейсах;
 • працівникам туристичних об'єктів - музеїв та інших;
 • продавцям.

Зі знанням мови всі ці та багато інших людей можуть легко знайти собі роботу за кордоном в сфері туризму і послуг. Крім того, вони будуть більш цінними фахівцями у себе в країні - адже в Україні теж приїжджають туристи, і їм потрібен якісний сервіс. І нарешті, англійська мова для туризму стане в нагоді тим людям, які часто подорожують. Адже їм теж важливо в будь-якій країні відчувати себе впевнено і мати можливість вільно спілкуватися. Так їм буде набагато комфортніше зробити покупку в магазині, запитати дорогу на вулиці, вибрати смачне блюдо в ресторані, зрозуміти важливе сповіщення в аеропорту і т д.

Що ми вивчаємо на цьому курсі

Програма «англійська мова для спеціальності туризм» охоплює основні слова і фрази, які необхідні для спілкування в туристичній сфері. На заняттях ми опрацьовуємо найчастіші ситуації: бронювання готелю і поселення в ній, авіапереліт, прибуття в аеропорт, спілкування в магазинах, ресторанах, на вулицях і т д. З цим багажем знань подорожувати стане набагато зручніше.

Заняття сплановані так, щоб учні могли засвоювати інформацію легко і швидко. Ми не читаємо їм наданих лекцій, а опрацьовуємо реальні ситуації, в тому числі і проблемні. Після наших курсів ви будете всюди себе почувати, як вдома!

Переваги навчання у нас

Ми викладаємо англійську мову для сфери туризму і готельного бізнесу:

 • захоплююче - на уроках студенти не нудьгують, а максимально активно засвоюють нові знання;
 • комфортно - ви самі вибираєте час і формат навчання, доступні як заняття в школі, так і онлайн, по буднях і вихідних, вдень і ввечері;
 • професійно - у нас працюють досвідчені викладачі з міжнародними сертифікатами;
 • доступно - ціни вас приємно здивують.

Пройдіть наш онлайн тест, щоб визначити свій рівень володіння мовою і вибрати відповідну програму навчання. Також у нас можна пройти безкоштовне пробне заняття. Зробіть це прямо зараз!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.