Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Інтенсивний курс

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Інтенсивний курс англійської мови

Бажаєте швидко покращити свої знання в English? У цьому допоможе наш інтенсивний курс англійської. Ми пропонуємо заощадити час і освоїти 4-місячну програму за 2,5 місяці. Ви зможете збагатити словниковий запас, отримати розмовну практику і підвищити рівень знань на 1 щабель. Ми проводимо інтенсивні курси англійської мови в Києві на Троєщині і Позняках. Також ви можете займатися вдома - онлайн.

Кому підходить цей формат?

Перш за все, інтенсивні курси англійської мови необхідні тим, хто хоче заощадити час і швидко отримати нові знання. Особливо терміново вони потрібні людям, які:

  • збираються у відпустку і хочуть відчувати там себе впевненіше;
  • переїжджають жити в англомовну країну;
  • вступають до ВНЗ на факультет іноземних мов;
  • працюють в міжнародній компанії або структурах зовнішньої політики - їм стане в нагоді наш інтенсивний курс англійської мови для дипломатів.

При цьому важливо зрозуміти, яка програма навчання вам підходить. Наприклад, якщо вам потрібні мовні навички для живого спілкування, то краще вибрати інтенсивний курс розмовної англійської мови. Також є програми, які допомагають прокачати навички ділового листування, художнього стилю і т д.
У нашій школі є інтенсиви для студентів з будь-якою підготовкою і навіть без неї. Якщо ви зовсім не знаєте англійську мову, інтенсивний курс для початківців Elementary - якраз те, що потрібно. Для учнів з базовими знаннями у нас пропонується програма Pre-Intermediate, середнього - Intermediate, високого - Upper-Intermediate. Також у нас є курс Advanced для людей з просунутим знанням мови.

Чим відрізняються інтенсивні курси англійської від звичайних

Суть методики в тому, що вся необхідна інформація подається в максимально стислому, концентрованому вигляді. В результаті учень отримує необхідні знання швидко, не відволікаючись на зайву інформацію. Наш інтенсивний курс англійської мови продуманий таким чином, щоб ви відразу ж прийняли отримані знання на практиці, в ході уроків. Завдяки цьому така система навчання вважається максимально ефективною. Учні підвищують своє володіння мовою на 1 рівень за 2,5 місяці.

5 причин пройти інтенсивні курси англійської в Києві у нас

 

  1. Можливість навчатися з будь-яким рівнем знання - від початківців до досвідчених.
  2. Великий вибір програм - у нас є інтенсивний курс ділової англійської мови, розмовної та інші.
  3. Доступна подача матеріалу - наші викладачі не вантажать вас зайвою інформацією, а дають концентрат необхідних знань.
  4. Можливість самому вибирати формат навчання - курси англійської інтенсивні доступні як в школі, так і в формі онлайн.
  5. Кваліфіковані викладачі - ви будете навчатися у фахівців з міжнародних сертифікатами, також у нас є носії мови.

Перш ніж записатися на інтенсивні курси англійської мови, ми рекомендуємо пройти наш безкоштовний онлайн-тест. Він допоможе зрозуміти ваш рівень володіння і підібрати відповідну програму. Якщо ви вирішили швидко «прокачати» свою англійську мову, інтенсивний курс навчання в нашій школі не вдарить по кишені. У нас доступні ціни на всі програми. Щоб дізнатися вартість, пройдіть тест і зв'яжіться з нами. Також ви можете пройти перше заняття онлайн безкоштовно прямо зараз!

 

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.