Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Німецька для дітей

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Курси німецької для дітей

За популярністю вивчення німецьку мову другою після англійської. І якщо ви хочете, щоб ваша дитина вільно ним володів, то починати вчити краще з дитинства. Така можливість доступна в нашій школі. У нас є курси німецької для дітей молодших і старших класів. Тут ваша дитина зможе отримати нові знання, цікаво і з користю провести час, завести нових друзів.

Кому підійдуть наші курси німецької мови для дітей (Київ)

Налягати на німецький з дитячих років необхідно, якщо:

  • ви плануєте переїзд до Німеччини;
  • ваша дитина ходить в школу з поглибленим вивченням мов;
  • ви хочете, щоб він вступив до ВНЗ на романо-германський факультет;
  • плануєте відправити дитину здобувати освіту в Німеччині.

Знання іноземних мов ніколи не буде зайвим. Надалі дитині буде набагато легше в навчанні, роботі, відрядженнях, поїздках. спілкуванні з німцями.

Щоб вашій дитині було комфортніше вчити німецьку для дітей, курси розбиті на кілька вікових груп. Також під час вступу ми враховуємо рівень знання мов. У нас є програми різних ступенів - від початкової до просунутої. Безкоштовний тест на знання мови можна пройти прямо зараз - він доступний на сайті онлайн.

Як проходять заняття

У нашій школі працюють кваліфіковані викладачі. Вони розуміють, що маленькі учні бувають непосидючі, їх увагу складно утримати. Тому складають програму уроків так, щоб вона була максимально цікавою. Наші курси німецької мови для дітей включають активні вправи, читання і письмо, живе спілкування, перегляд дитячихь фільмів і мультиків.

В нашій школі можна вибирати буд-яку зручну форму навчання. У нас є 2 філії на лівому березі - на Позняках і Троєщині. Якщо ви живете в цих районах, то вам буде зручно водити дитину на заняття. Уроки проходять як днем, так і вечорами. Також доступні групи вихідного дня. Також можна в домашніх умовах вчити німецьку мову, курси для дітей доступні в онлайн форматі.

Переваги навчання у нас

Діти, які навчаються в нашій школі:

  • працюють до досвідченими кваліфікованими викладачами та носіями мови;
  • цікаво проводять час на уроках;
  • покращують свій рівень знань після кожного заняття;
  • легко говорять, читають і пишуть німецькою по закінченню курсів.

Перше заняття буде для вашої дитини безкоштовним - він може пройти його в школі або онлайн. Це допоможе зрозуміти, чи підходять йому наші курси німецької для дітей в Києві. Дізнайтеся це прямо зараз!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.