Edelweiss Lessons
ПН-ПТ: 11.00 - 20:00

Англійська для дітей

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Тестування з английскої мови Тестування з німецької мови

Курси англійської для дітей

Мрієте про успішне майбутнє для своєї дитини? Тоді без знання англійської не обійтися. Сьогодні його починають вчити в ранньому віці, ще до школи, і це правильний підхід. Запрошуємо до нас на курси англійської для дітей, де ваша дитина зможе освоїти нову мову, цікаво провести час, знайти нових друзів. Ми зробили програму навчання максимально цікавою та пізнавальною для маленьких учнів. Тому заняття стануть для нього захоплюючою грою, і після кожного уроку рівень знань зростатиме.

Кому підійдуть наші курси англійської для дітей в Києві?

У нашій школі є дитячі групи різних вікових категорій: дошкільнята, молодші і середні школярі, підлітки. І батьки часто запитують нас, коли краще починати навчання. Оптимальний вік, в якому ми рекомендуємо віддати дитину на курси англійської мови для дітей - 5 років. Дитина вже може засвоювати знання і жадібно вбирає їх як губка. Але якщо ваша дитина старше - нічого страшного, ми знайдемо для нього відповідну групу. Зокрема, до нас на курси англійської мови для дітей часто призводять школярів, яким потрібно «підтягнути» знання.

Як проходить навчання

У нашій школі є кілька дитячих груп, які формуються з урахуванням їх віку та рівня володіння мовою. Також ви можете віддати дитину на індивідуальний курс або парні заняття англійською для дітей - якщо у вас їх двоє. На уроках маленькі учні виконують цікаві вправи, грають в навчальні ігри, дивляться мультики і фільми, слухають музику англійською. Все продумано так, щоб їм не було нудно, а інтерес до навчання не згасав ні на хвилину.

У нашої школи є філії в 2 районах, де проходять курси англійської для дітей - Позняки і Троєщина. Також дитина може займатися вдома, в комфортній обстановці, і вам не доведеться возити його на уроці. Адже в нашій школі доступні курси англійської онлайн для дітей. Ви самі вибираєте зручний формат навчання! Заняття можуть проходити по буднях або у вихідні, вранці або ввечері - графік обговорюється індивідуально.

5 причин вибрати наші курси англійської мови для дітей в Києві

  • На уроках хлопцям не буває нудно - тут кожен захоплений і активно бере участь в процесі.
  • У нас досвідчені викладачі - вони мають міжнародні сертифікати і вміють знайти підхід до дітей.
  • Можна вибрати оптимальний формат навчання - вдома чи в школі, в будь-який зручний час.
  • Заняття з англійської для дітей дають швидкий стійкий результат - після кожного уроку рівень володіння мовою підвищується.
  • Можна спробувати безкоштовно - ваша дитина може пройти пробне заняття, щоб зрозуміти, подобається йому у нас вчитися чи ні.

Почніть навчання англійської для дітей прямо зараз - пройдіть тест на рівень знання мови і запишіться на пробний урок!

Залиште
заявку
для запису на пробне заняття
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.